Jeśli prowadzimy firmę w UK i trzeba się będzie rozliczać z podatku VAT to potrzebujemy się do tego dobrze przygotować. W jaki sposób? Potrzebujemy pomocy formalno-prawnej przy wysyłaniu wszystkich potrzebnych dokumentów.

Firma księgowa jest w s tanie nam pomóc przed i w trakcie rejestracji naszego przedsiębiorstwa, jako płatnika VAT. Konieczne będzie od razu wybranie odpowiedniego planu księgowego dla podatku VAT. Wszystkie formalności muszą być dopełnione i trzeba się do tego przyłożyć. To, dlatego warto polegać na kimś, kto się na tym zna, bo wtedy unikniemy błędów i wyjaśnień w urzędzie skarbowym.

Przy okazji możemy otrzymać konsultacje związane z prowadzeniem rozliczeń jak i planowaniem podatku VAT. To są bardzo skomplikowane zagadnienia, dlatego im bardziej będzie doświadczona firma tym lepiej dla nas.

Pomoc przy podatku VAT

W UK są trzy stawki podatku Vat, dlatego trzeba będzie wiedzieć, którą z nich wybrać. Możemy być całkowicie zwolnieni z płacenia, ale możemy zapłacić 5% albo i nawet 20%. Jeśli nie wiemy, co wybrać to księgowi nam w tym pomogą. Księgowy w Londynie ma dużo pracy, bo takich osób jak my trafia tam bardzo dużo. Ludzie chcą prowadzić swoje firmy, ale chcą też robić to zgodnie z prawem podatkowym. Po co nam problemy z obcym kraju? U księgowego możemy również liczyć na konsultacje dla importerów i eksporterów w handlu międzynarodowym. Ostatecznie księgowy będzie pomagał nam wyrejestrować firmę i podatnika z płacenia podatku Vat. Powodem może być likwidacja firmy, ale może też być przejście na towary, które nie są tym podatkiem objęte. Na pewno każdy, kto prowadzi własną firmę widzi, że prawo podatkowe w UK jest łatwiejsze niż w Polsce, ale nadal zagmatwane.

To, dlatego firma ksiegowy Londyn – Capital Business Links Ltd nam pomoże. To firma, która zajmuje się wszystkimi sprawami związanymi z podatkami. Jeśli mamy jakiekolwiek problemy albo wątpliwości to oni już czekają na nasz kontakt. Zabiorą się bardzo szybko do pracy, a my szybko zobaczymy jej efekty i właśnie o to przecież chodzi.