Klubokawiarnia Tam i z powrotem znajdująca się na warszawskim Mokotowie to bez wątpienia miejsce bardzo niezwykłe, to bez wątpienia nie jest tylko i wyłącznie kawiarnia, w której po prostu można napić się kawy, ale jest to miejsce, w którym chociaż na chwilę możemy znaleźć się w jakimś odległym zakątku naszego globu, w którym możemy chociaż na chwilę odpocząć od naszej codzienności, oddać się marzeniom, a być może odkryć w sobie pociąg do nieznanego, być może odkryć w sobie prawdziwego ducha podróżniczego.

Jak najbardziej musimy w tym miejscu wskazać na fakt, że w owej kawiarni możemy nie tylko przyjść na chwilę, na parę chwil, ale istnieje tutaj możliwość wynajęcia jednej z dwóch sal na jakieś spotkanie towarzyskie czy też na spotkanie biznesowe. Wchodząc w szczegóły, będziemy chcieli zaznaczyć, że rezerwacja jest konieczna dla grup liczących powyżej pięciu osób. Mniejsze grupy są zasadniczo przyjmowane na podeście, tudzież przy stolikach. Wspomnieliśmy o dwóch salach możliwych do wynajęcia. Pierwsza z nich do sala dla tradycjonalistów i często jest ona wynajmowana na spotkania robocze, firmowe, biznesowe. Mamy tam umieszczony bar oraz stoliki z krzesłami i ławą. Długość ściany, wzdłuż której są owe stoliki to 3,5 metra, a warto równocześnie też dodać, że na ścianach mamy uwidocznione fotografie z różnych podróży, z różnych ciekawych miejsc na całym świecie. W tej sali mieści się od 10 do 12 osób, przy czym pomiędzy oknem oraz barem mamy jeszcze dodatkowy kącik, w którym może się zmieścić sześć osób. Druga z sal jest większa, jest często wynajmowana na wyłączność i to w niej bardzo często odbywają się prelekcje podróżnicze, to w nich wyświetlane są zdjęcia, filmy.

Należy dodać, że owa druga sala jest klimatyzowana, co na pewno w bardzo dużym stopniu wpływa na komfort owych spotkań, owych podróży odbywanych w wyobraźni do najpiękniejszych miejsc na całym świecie.

Więcej na tenże temat mamy na stronie internetowej to miejsce po prostu trzeba się udać ot tak, ale też warto je przy sprzyjającej okazji wynająć do tego, wynajem kawiarni Tam-Cafe.pl, na którą po prostu trzeba zajrzeć.