Jeśli chcemy w szafie przechowywać tajne dokumenty, które mają bardzo duża wartość to trzeba wybrać model pancerny.

Tylko wtedy dostanie się do szafy będzie mocno utrudnione. Dokładnie tak samo będzie z próbą wyniesienia szafy. Taki model szafy waży bardzo dużo kilogramów i jeśli będzie schowany w odpowiednim miejscu to na pewno nic dokumentom i przedmiotem się tam znajdującym nie zagraża. Firma GAUDIA oferuje nam szafy S1,S2 i 0 które spełnią wymagania, które mamy. To najlepsze modele, w których zastosowano najlepsze rozwiązania.

Do wyboru mamy szafy wyposażone w pojedyncze albo podwójne drzwi. Wybieramy tak szafy żeby były wystarczająco pojemne do naszych dokumentów. Do wyboru mamy również różne zamki o klasie A czy B. Im lepszy będzie zamek tym trudniej będzie go otworzyć komuś, kto do szafy nigdy zaglądać po dokumenty nie powinien.

Wytrzymałe szafy

Takie pancerne szafy wykonane są z takich materiałów, które gwarantują, że podczas przedostania się do pomieszczenia wody dokumenty nadal będą bezpieczne. Szczelnie zamknięta szafa nam to wszystko gwarantuje. Dokładnie tak samo będzie z pożarem, który może się w firmie pojawić. Dokumenty są bezpieczne, dlatego warto właśnie na taką szafę postawić. Na pewno na tym nie stracimy, bo wszystko, co się będzie w jej wnętrzu znajdowało jest w stu procentach bezpieczne. Nie warto oszczędzać na szafach, w których trzymamy dokumenty, dlatego trzeba wybierać tylko te najlepsze modele. Lepiej kupić mniejszy model, ale pancerny niż byle, jaką szafę, która w żaden sposób nie jest dostosowana do przechowywania tajnych dokumentów.

 

Trzeba przejrzeć ofertę tej firmy, a na pewno znajdziemy tutaj informacje o tym, jakie szafy pancerne są dostępne i którą z nich warto wybrać. Wystarczy zapoznać się z ofertą firmy na stronie https://www.wyposazeniegaudia.pl/cat/szafy-metalowe/szafy-pancerne-s1-s2-0, a sami się przekonamy, że od nich warto kupować dokładnie to, czego jeszcze w biurze nie mamy. Nasze dokumenty będą dzięki temu bardzo bezpieczne.