FloraQueen oferuje szeroki wybór wysokiej jakości i pięknych bukietów na każdą imprezę i święto, a także wykonuje międzynarodową dostawę do dużych miejscowości w ponad 100 krajach.

Zróżnicowany asortyment bukietów pozwala wybrać miłą niespodziankę, która pasuje do Twoich celów i gustów. Oprócz standardowych uroczystych bukietów na rocznice, wesela i inne ważne wydarzenia, katalog zawiera również specjalne sezonowe kompozycje na święta, takie jak 8 marca, Dzień Matki, Wielkanoc, Walentynki itp. Ponadto możesz zaprezentować bukiet nie tylko na specjalną okazję, ale także po to, aby uszczęśliwić ukochaną osobę, nawet jeśli jest ona daleko od Ciebie.

Dzięki licznym magazynom w całej Europie oraz profesjonalnej pracy naszych florystów wszystkie bukiety są dostarczane do adresata w tak świeżym stanie, jak to jest tylko możliwe, gdziekolwiek on się znajduje. Kwiaty są dostarczane prawie na całym świecie, począwszy od Ukrainy, a skończywszy na Afryce Południowej. Lilie bukiet przed wysłaniem nie ścinamy tak długo, jak to możliwe, aby zachować świeżość bukietu, żeby mógł on zachwycać odbiorcę aż do siedmiu dni. W ten sposób możesz być blisko ukochanej osoby w ważnym dla niej dniu i pokazać, jak ważna jest ona dla Ciebie, nawet jeśli dzieli was dużo kilometrów.

floraqueen.pl w Polsce realizowana jest maksymalnie szybko dzięki skoordynowanej i profesjonalnej pracy florystów w lokalnych ośrodkach. Większość bukietów możemy dostarczyć tego samego lub następnego dnia. Możliwe jest również zaplanowanie dostawy z tygodniowym lub miesięcznym wyprzedzeniem – w dogodnym dla Ciebie dniu. Jeśli zaufasz zespołowi naszych punktualnych pracowników, możesz mieć pewność, że wybrany przez Ciebie bukiet trafi w ręce odbiorcy dokładnie w wyznaczonym dniu i godzinie oraz wywoła wiele pozytywnych emocji.

Aby zamówić dostawę i uszczęśliwić ukochaną osobę w dowolnym miejscu na świecie, wybierz odpowiednią kompozycję z kolekcji bukietów FloraQueen i daj nam znać, gdzie i o której godzinie dostarczyć Twój prezent. Usługa ta pozwala wybrać bukiet według okazji: urodziny, jubileusz, rocznica. Możesz także wybrać kompozycję kwiatową według zawartych w niej roślin: róż, lilii, gerber. Dostawa kwiatów na Ukrainę, do Niemiec, do Hiszpanii oraz do stu innych krajów, w których pracują nasi floryści, odbywa się tak szybko, jak to możliwe, a piękne, wysokiej jakości bukiety zawsze docierają do adresata świeże.